Bērnībā apguvusi vijoles spēli (Madonas bērnu mūzikas skolā), pēc tam mācības turpinātas saksofona specialitātē. Muzikālā pieredze gūta spēlējot dažādos kolektīvos, gan pūtēju orķestros, gan Jelgavas bigbendā R. Ašmaņa vadībā, Rīgas Cirka orķestrī, gan dažādos combo sastāvos. Paralēli sākusi savu māksliniecisko darbību arī kā vokāliste, kas izpilda dažādus mūzikas žanrus.

Ieguvusi augstāko izglītību JVLMA specialitātē Džeza vokāls. Paralēli tam notikušas daudzas
sadarbības ar Latvijas un ārvalstu mūziķiem, vokālistiem un komponistiem: R.Pauls, U. Marhilevičs, Z. Liepiņs, K.Lācis, M.Brauns, V. Pūce, K.Krievkalns, M.Kalniņš u.c.

Darbojusies dažādos mūzikas žanros: pop, džezs, mūzikls, teātra mūzika.

Džezs

Kā džeza vokāliste darbojusies dažādos džeza mūzikas virzienos – contemporary, etnojazz, worldjazz, bigband jazz u.c., kas dziedātājas balsij un izpildījumam piešķir lielu krāsainību un virtuozitāti, ko var pamanīt gan balss tembrā un diapazonā, gan mūzikas izjūtā vispār. Sadarbojusies ar ļoti daudziem Latvijas džeza mūzikas instrumentālistiem kā M.Kalniņš (piano), D.Paškevics (sax), K.Kurdeko (drums), A.Orubs (drums), D.Jurka (sax), K. Vanadziņš (piano), V.Ritovs ( piano), A.Grunte (bass), J.Rubiks (bass), N.Skraucis ( bass), E.Ozols (bass), R.Vendiņš (piano), K. Saržants (piano), F. Guaiana (guit) u.c.

Izveidotie mūzikas projekti, koncertprogrammas

“Mantojums” – etno jazz, latviešu tautas dziesmu apdares.

“Interpretācijas” – koncertprogramma divas daļās, worldjazz, popjazz, cover
versions.

“In …” – koncertprogramma vienā daļā, oriģinālas kompozīcijas un aranžējumi contemporary jazz, etno jazz, worldmusic stilistikā.

Koncerts kopā ar kontratenoru Sergeju Jēgeru “Debess Dārzos” (2017) un “Gaisma no Sirds” (2018) – programma veidota Ziemas tematikas noskaņā un ir skanējusi Latvijas baznīcās, kā arī Vidzemes koncertālē “Cēsīs” un koncerzālē “Lielais Dzintars” Liepājā. Programmā dzirdama Madara Kalniņa un Ievas Kerēvicas oriģinālmūzika, kā arī citu latviešu komponistu garadarbi.

Citi projekti un sadarbības

TV3 šovs “Koru Kari 2“ – Grand Prix

LTV1 šovs “Supernova” – žūrija

LNT šovs “Latvijas Talanti” – žūrija

“Rakstītāja” (2014) – koncertprogrammas ietvaros sadarbība ar Sigvardu Kļavu, Daumantu Kalniņu un Latvijas Radio Kori, godinot dzejnieci Broņislavu Martuževu.